Wolf of the Autostrada je nejlepším videem roku 2017

Automobilová videa máme rádi a tohle řadíme na samotný vrchol letošního roku.

Klasické supersporty v dnešních dnech postávají v klimatizovaných garážích a obráží jednu prestižní výstavu za druhou. To však není případ čtveřice vozů, které si zahrály v novém videu Wolf of the Autostrada, za nímž stojí společnost Kidston. Ferrari Testarossa, Lamborghini Countach, Aston Martin Vantage a Ruf Yellowbird se utkaly ve skvěle nahraném závodě o kufr plný hodnotné výhry. Kromě manažera společnosti, italského herce a závodního řidiče si v pětiminutovém filmu zahrál i Valentino Balboni, bývalý testovací jezdec Lamborghini. Na video, z něhož styl teče proudem, se můžete podívat právě teď.

BMW M6 jako vrchol jedné éry mnichovské automobilky

Koupit si BMW M6 s motorem V10 se může zdát jako skvělý nápad, vždyť je to tolikrát oceněný skvost. Na druhou stranu, při provozování M6 na vás mohou čekat mnohá nepřijemná překvapení. Zajeli jsme za Petrem z Lanškrouna, který jednu takovou M6 má a jezdí s ní každý den, abychom zjistili, jak to je.

Číst celé

BMW 325iX Elektric: E30 na baterky testovala německá vláda i pošta

Studium elektrických pohonů si vyžádalo, aby s prototypy BMW 325iX Elektric jezdila i běžná veřejnost. Německá pošta používala kombík při doručování zásilek.

Číst celé

Chrysler navrhl sedm turbín pro pohon aut

Určitě jste slyšeli o Chrysleru Turbine Car, který byl poháněný turbínou, jak už jeho název vypovídá. Americká značka ale do vývoje technologie investovala daleko více času a peněz, než by se na první pohled mohlo zdát.

Číst celé

Galerie: Nahlédněte do historie Formule 1

Závody i zákulisí Formule 1 mezi roky 1930 až 1994.

Číst celé

Zastřel a ujeď 3/3: Devadesátky přinesly nový druh gangsterů

Moderní doba přináší nejen nový druh gangsterů, ale i nové typy aut. Luxusní limuzíny se těší ještě větší oblibě, protože kromě komfortu nabízí i vzrušující výkony.

Číst celé

BMW M5 Touring vzniklo s motorem V12. Pomáhalo při vývoji McLarenu F1

Tajný prototyp BMW M5 Touring s dvanáctiválcem vznikl jako platforma pro testování motoru McLarenu F1.

Číst celé