Summer Story: Valentino Balboni zachraňuje dívky v nesnázích

Čtyři krásné dívky, tři skvělé automobilové ikony a galantní Valentino Balboni. Po zhlédnutí filmečku Summer Story si budete přát, aby Simon Kidston natočil celovečerák.

Videotvorba Simona Kidstona, světově uznávaného obchodníka s vzácnými klasickými auty, patří k nejlepším automobilovým filmečkům, které se nacházejí na internetu. Každý z jeho filmů přenáší diváky do dob minulých, přičemž se v nich jezdí s tehdy vyrobenými, a dnes už legendárními, auty způsobem, k němuž byla stvořená.

Film Summer Story však zvolňuje nastavené tempo a dává nahlédnout do Itálie konce šedesátých, nebo začátku sedmdesátých let. Valentino Balboni v něm vyráží na odpolední projížďku ve svém Lamborghini Miura, ale zakrátko na krajnici potkává trojici krásných dívek, jejichž Fiat 500 vypověděl službu. Jako opravdový džentlmen přemýšlí, jak by jim mohl pomoci. Vždyť v Miuře zbývá jediné volné sedadlo.

Rozhodne se tedy vrátit do vlastní garáže a okamžitě se vrací zpět s dalším ze svých Lamborghini, jímž je elegantní luxusní Espada. Když ale vrátí k zpět k dívkám, zjišťuje, že v malém Fiatu sedí i čtvrtá. Jak takovou situaci vyřeší a kam dívky vlastně míří, se dozvíte v přiloženém videu, z něhož doslova sálá uvolněnost a pohoda bezstarostného života ve slunné Itálii.

Mercedes-Benz W123 Plug-in Hybrid: Akumulátory vážily 600 kilogramů

Mercedes-Benz v osmdesátých letech hledal řešení, jak se odloučit od konvenčních pohonů. Experimentální plug-in hybridní W123 se však ukázal jako slepá ulička.

Číst celé

Volkswagen Schwimmwagen: Obojživelník pro Wehrmacht od tvůrce Porsche 911

Obojživelný Volkswagen Schwimmwagen byl průzkumným vozidlem Wehrmachtu od Erwina Komendy, konstruktéra vozů Porsche 356, 550 a 911.

Číst celé

Ferrari F512 M: Kontroverzní, ale i nejlepší a nejrychlejší Testarossa

Ferrari Testarossa prošlo dlouhým vývojem a jeho finální verzí bylo kontroverzní Ferrari F512 M. Rozporuplná Testarossa ale byla tou nejlepší verzí.

Číst celé

Kde se v České republice projet?

Nepotřebujete vždy na okruh, protože to není místo, kde s Civicem natřete Veyron.

Číst celé

Prototypy Ferrari: Designové i technické unikáty

Šestice známých i neznámých konceptů nesoucích jméno slavné maranellské továrny. Kolik z nich jste dodnes znali?

Číst celé

Praga Dragon EVO 125 ccm: Jak se řídí závodní motokára

Ultimátní řidičský stroj, který vám za zlomek ceny přinese zážitky, které nezískáte ani v supersportu. Tohle je prostě nejlepší věc, jakou může normální smrtelník řídit!

Číst celé