Šéf Bugatti Stephan Winkelmann odhalil svůj harmonogram při práci z domova

Stephan Winkelmann říká, že Bugatti nikdy nestojí a pracuje z domova s obrovským nasazením.

Koronavirus mění svět a lidé po celém světě se v nejisté situaci přizpůsobují novým způsobům života. Výrobci automobilů se neliší, protože odstavují továrny a posílají zaměstnance domů, aby pracovali izolovaně. Stále je však potřeba vykonávat práci a situace v exkluzivních značkách jako Bugatti se neodlišuje od běžných automobilek.

Prezident Bugatti se rozhodl omezit pohyb na veřejnosti a zveřejnit svůj denní harmonogram, kterým světu ukazuje, jak se z domova řídí továrna na luxusní hypersporty. Stephan Winkelmann začíná svůj den probuzením v 7:00 a při snídani sleduje zpravodajství. Do 8:30 kontroluje e-maily a následně hostuje první z řady videokonferencí, které začínají jednáním s výkonnou radou společnosti.

Následují další konferenční hovory s vedoucími pracovníky ostatních oddělení Bugatti. Winkelmann pravidelně komunikuje s oddělením prodeje, designu, marketingu a vývoje. Oběd v poledne doprovází sledování televizních zpráv a čtení nových e-mailů, ale od 14:00 Winkelmann pořádá další telefonní konference. Winkelmann uzavírá svůj den hodinovým cvičením, večer uskutečňuje soukromé telefonáty s rodinou a poté rád čte.

Většina zaměstnanců Bugatti pracuje z domova, ale Winkelmann navštěvuje sídlo společnosti nejméně dvakrát týdně. Stále existuje malý počet zaměstnanců, kteří musí chodit do práce, a Winkelmann je rád navštěvuje, aby věděl, co se tam děje. „Výroba a fungování Bugatti nikdy nestojí,“ říká Winkelmann.

Společnost Bugatti omezila svou činnost, aby pomohla zpomalit šíření viru, ale pokračuje ve vývoji nových projektů. Výrobci automobilů jsou pandemií koronaviru velmi zatíženi a očekávají velký pokles prodejů v následujících měsících. Věříme, že se Bugatti zvládne znovu nastartovat v plných obrátkách co nejdříve, protože společnost založená Ettorem Bugatti prochází nejúspěšnějším obdobím své historie.

5 zajímavostí o legendárním Jeepu Willys, který pomohl Spojencům vyhrát válku

Jeep Willys byl skutečným čtyřkolovým hrdinou druhé světové války. Připravili jsme pro vás 5 zajímavostí, které o něm možná nevíte.

Číst celé

Reklamy z minulosti: Takhle se upravovala francouzská auta v 50. letech

V 50. letech minulého století nabízely francouzské společnosti téměř nepřebernou nabídku vylepšení pro běžné automobily. Nechyběl mezi nimi ani lepší karburátor pro legendární Kachnu.

Číst celé

Citroën C6 Lignage: Nadějná socha na kolech

Citroën řadíme mezi ty významnější automobilky naší historie. Prodával nádherná a revoluční auta, nebál se riskovat a bohužel často prohrával. Dnes tu máme Citroën C6 Lignage, koncept symbolizující plané naděje Citroënu na přelomu milénia.

Číst celé

Lamborghini Miura Jota: Jediný prototyp skončil v plamenech

Zhmotněný závodní sen testovacího jezdce Lamborghini pomohl automobilce s vývojem. Jeho působení ale skončilo v polích na apríla roku 1971.

Číst celé

Motorsport jako součást DNA. Pět zapomenutých supersportů z devadesátek

Pětice supersportů z devadesátých let, které ve většině případů vznikly jako závodní speciály a následně byly přepracovány do civilní podoby.

Číst celé

Mercedes-Benz 600: Majestátní limuzína sloužící dobru i zlu

Majestátní Mercedes-Benz 600 byl oblíbenou limuzínou nejvýznamnějších osobností po celém světě. Milovali jej celebrity, legitimní státníci i diktátoři.

Číst celé