Testy

Lukáš Volšický | 5 minut čtení

Škoda Superb Combi 2.0 TSI 4×4: 280 koní čtyřválce nahrazuje prestižní V6

Co myslíte, dokáže nejvýkonnější přeplňovaný zážehový čtyřválec současného Superbu nahradit bývalý vznešenější vidlicový šestiválec minulé generace? Myslíme si, že ano.

Číst celé
Lukáš Volšický | 4 minuty čtení

Mazda 3 2.0: Kouzlo jménem SkyActiv

V segmentu vozů nižší střední třídy je dnes velmi bohatá nabídka. V současné době si lze vybrat například mezi velikány jako Ford Focus, Škoda Octavia či Volkswagen Golf. Pokud však toužíte lehce vybočit z úplného mainstreamu, pak můžete vsadit na povedenou Mazdu 3, která mimo jiné oproti konkurenci nabízí jednu dnes už raritní, přednost.

Číst celé
Lukáš Volšický | 7 minut čtení

Mazda MX-5 2.0 SkyActiv: Miata Is Always The Answer

Motor nevyčnívajících parametrů, ale kypící charakterem, lehká karoserie, pohon zadních kol a výborné jízdní vlastnosti zabalené do jednoduché otevřené karoserie, to jsou synonyma pro klasické britské roadstery. Problém s klasickými britskými roadstery byl ten, že žádný nebyl dostatečně dobrý na to, aby přežil dodnes. Vyjma toho, co pochází z Japonska.

Číst celé
Dominik Valášek | 6 minut čtení

Subaru BRZ: Vzpomínka na devadesátá léta

Moderní sportovní kupé, které jezdí, jako by ho navrhli a zapomněli vyrobit v devadesátých letech. Záležitost pro čistokrevné puristy.

Číst celé
Lukáš Volšický | 4 minuty čtení

Kombík, který vytváří úsměv ve tváři

Současná podoba Mazdy 6 je na světě již od roku 2012, což ale neznamená, že by patřila do starého železa. I po letech dokáže bojovat s německou konkurencí a daří se jí to opravdu dobře. S blížícím se faceliftem jsme se rozhodli zjistit, v jaké formě šestka je.

Číst celé
Lukáš Volšický | 5 minut čtení

Škoda Kodiaq RS: Oběť nürburgringového marketingu

Škoda Kodiaq RS je první sportovní SUV z Mladé Boleslavi, které kvůli neobvyklému rekordu na Nürburgringu trpí na předsudky automobilových nadšenců.

Číst celé
Lukáš Volšický | 6 minut čtení

Škoda Octavia 1.5 TSI: Nová Octavia leze do zelí stárnoucímu Superbu

Nová Škoda Octavia se konečně ukazuje na našich silnicích. Přinášíme vám test zážehové motorizace 1.5 TSI se šestistupňovou manuální převodovkou.

Číst celé
Lukáš Volšický | 4 minuty čtení

Škoda Octavia RS 245: Nejrychlejší a nejlepší

Octavia RS 245 je nejrychlejší sériově vyráběnou Octavií všech dob, ale je i nejlepší? Podle Lukáše ano.

Číst celé