Testy

Lukáš Volšický | 5 minut čtení

Toyota Yaris GRMN: S charakterem závodníka

Yaris GRMN je svým jízdním projevem sportovní auto ze staré školy – je extrémně nepohodlný, hlučný a mechanicky hrubý. Je tedy přesně takový, jaký bychom jej s největší pravděpodobností chtěli, kdyby takový nebyl.

Číst celé
Lukáš Volšický | 4 minuty čtení

Škoda Superb 2.0 TDI 4×4: Éčko pro chudé

Vlajková loď škodovky má hodně co nabídnout a s přimhouřenýma očima se může rovnat i s více prémiovými konkurenty. Zároveň vám povíme, proč bychom si jej koupili raději, než Kodiaq. Oba modely totiž stojí totožné peníze.

Číst celé
Lukáš Volšický | 4 minuty čtení

Škoda Octavia RS 2.0 TDI 4×4: Hrabe všemi čtyřmi

Pohon všech kol je v nabídce Octavie RS dostupný pouze pro jedinou motorizaci a převodovku. Jaké jsou jeho výhody oproti běžným verzím s pohonem předních kol?

Číst celé
Lukáš Volšický | 4 minuty čtení

Mitsubishi Eclipse Cross: Zachrání slavnou značku?

Mitsubishi se kvůli finančním potížím před nedávnem rozhodlo, že zaměří svou nabídku pouze na nejžádanější kategorie a bude vyrábět hlavně crossovery a SUV. Prvním modelem spásy se stal Eclipse Cross, který mě přes i počáteční nepřízeň dokázal zaujmout. Nyní jsem však dostal příležitost vyzkoušet jeho dostupnější verzi. Pojďme se tedy podívat na to, jaký je lidový Eclipse Cross. Odhaluje totiž několik vlastností, které se u verze s pohonem všech kol složitěji postřehnou.

Číst celé
Lukáš Volšický | 5 minut čtení

Lexus RX 450h L: Život mimo realitu

Nebe a dudy na čtyřech kolech. Sedmimístný Lexus RX 450h L je dokonalý, tedy takový, jaké by mělo luxusní SUV být.

Číst celé
Lukáš Volšický | 4 minuty čtení

Hyundai i30 Fastback: Lidovka v elegantním kabátu

Nošovický konkurent škodovky oblékl elegantně střižený kabát, který známe hlavně z prémiových vozů. Hyundai i30 Fastback je nejen líbivý, ale zároveň i dobře jezdí.

Číst celé
Lukáš Volšický | 4 minuty čtení

Volkswagen Golf GTI Performance: Rychlý univerzál

I po dlouhých desetiletích na trhu je Volkswagen Golf GTI dokonalou ukázkou toho, jak by měl vypadat hatchback určený pro každodenní ježdění i sportovní svezení.

Číst celé
Lukáš Volšický | 3 minuty čtení

Subaru Forester 2.0i-L: Dává pozor za vás

Poslední modernizace Foresteru se nesla v duchu aktivní bezpečnosti. Pokročilý systém EyeSight pomáhá sledovat dění před vozidlem.

Číst celé
Starší