Dvojice Aventadorů se prohání v italských kopcích

I Lamborghini natáčí reklamní spoty svých supersportů.

Proč jste nikdy v televizi neviděli reklamu na Lamborghini? Protože potenciální zákazníci značky nemají čas na ni koukat. Alespoň to tvrdí lidová povídačka. To však neznamená, že italská továrna nenatáčí reklamní spoty zachycující její superauta.

Příkladem takové reklamy je sedm let staré video představující tehdy nový Aventador LP700-4, který se v ní objevuje hned dvakrát. Oranžový a bílý exemplář se prohání v kopcích nedaleko malého města Bracciano v italském regionu Lazio.

Lamborghini ukazuje nádherný supersport v překrásné jarní krajině, jejíž tichou scenérii prořezává zvuk dvou sedmisetkoňových atmosférických dvanáctiválců. Nyní se už pohodlně usaďte a vychutnejte si fantastický divácký zážitek.

Sportovně laděná osmdesátá léta. Na tahle auta svět zapomněl

Osmdesátky přinesly hroznou módu, velké množství hudebních pecek a sportovně laděná hranatá auta. Jenže automobilový svět na některá z nich zapomněl, takže jsme se rozhodli oprášit pět z nich.

Číst celé

De Tomaso Vallelunga: Proč šikovná koncepce neuspěla?

První italské auto s motorem uprostřed utrpělo kvůli podvozku, který jej dělal těžko použitelným.

Číst celé

Život s Mazdou RX-8: Poprvé na krajnici

Aneb jak se občas říká: oranžová vesta, taky cesta.

Číst celé

Katovna: Design mi připomíná ikonky na androidech, je to taková anti-sexy žába

Temple of Speed zkouší nový formát článku. Čtyři samozvaní znalci hodnotí auta svými subjektivními názory a nepokrytě si u toho připadají jako v Top Gearu. Toť naše Katovna. Pojďme na to, ať víme, jestli to stojí za to.

Číst celé

Moderní motorsport je nuda a já znám řešení problému

Myslím si, že je moderní motorsport jednoduše nudný. Může za to snaha být rychlejší a rychlejší, která si však vybrala daň v podobě úpadku divácké zábavy.

Číst celé

Na cestě: Navštívili jsme žlutý dům

Dobrý večer vám i divákům, hlásím se z Modeny, kde Ferrari nedávno otevřelo nové muzeum. Muzeum Enza Ferrariho.

Číst celé