Dvojice Aventadorů se prohání v italských kopcích

I Lamborghini natáčí reklamní spoty svých supersportů.

Proč jste nikdy v televizi neviděli reklamu na Lamborghini? Protože potenciální zákazníci značky nemají čas na ni koukat. Alespoň to tvrdí lidová povídačka. To však neznamená, že italská továrna nenatáčí reklamní spoty zachycující její superauta.

Příkladem takové reklamy je sedm let staré video představující tehdy nový Aventador LP700-4, který se v ní objevuje hned dvakrát. Oranžový a bílý exemplář se prohání v kopcích nedaleko malého města Bracciano v italském regionu Lazio.

Lamborghini ukazuje nádherný supersport v překrásné jarní krajině, jejíž tichou scenérii prořezává zvuk dvou sedmisetkoňových atmosférických dvanáctiválců. Nyní se už pohodlně usaďte a vychutnejte si fantastický divácký zážitek.

De Tomaso Mangusta: Zabiják Cobry

Italské sportovní auto poháněné americkým osmiválcem nebylo tak drahé, jak vypadalo.

Číst celé

Bizzarrini 5300 GT: Ital se srdcem z Corvetty

Dohodnout se s Enzem Ferrarim nebylo jednoduché. Po neshodách mu byl konkurencí nejen Ferruccio Lamborghini, ale i jeho bývalý inženýr Giotto Bizzarrini.

Číst celé

Porsche 924 Carrera GT: Zapomenutý homologační speciál

Model 924 se pro Porsche stal krokem vedle, který byl ještě ke všemu drahý. Společnost to však nevzdala a postupným vývojem zkonstruovala ostrý speciál, s nímž značka dostala druhý dech.

Číst celé

Ford Mustang mohl být první běžnou čtyřkolkou

Legendární americký sporťák s pohonem všech kol? Ano, i to byla myšlenka lidí z Fordu v době, kdy Mustang zažíval boom.

Číst celé

Fotogalerie: Vzácné materiály z vývoje Lamborghini Countach

Prohlédněte si vzácné obrázky mapující vývoj supersportu Lamborghini, který předurčil tvary následujících modelů a zasloužil se o vybudování slavného jména značky.

Číst celé

Harakiri nad palubními kamerami

Před Vánoci jsme v našem čínštinářském kroužku zabředli do tématu palubních kamer, které si řidiči lepí na čelní sklo auta. Nechť diskuze započne!

Číst celé